Strona główna Dom i wnętrze Designerskie dywany do salonu

Designerskie dywany do salonu

118
PODZIEL SIĘ

Współcześnie modne są nowoczesne wnętrza – minimalistyczne, w stonowanych kolorach. Nie wszystkim jednak taki styl odpowiada. Dla osób, którym brakuje przytulnej, domowej atmosfery firma Carpet Outlet proponuje designerskie dywany, które doskonale ocieplą wnętrze i wpasują się zarazem w nowoczesne trendy aranżacyjne. Ponadto podkreślą indywidualność domowników lub dyskretnie wskażą na ich pasję. Wystarczy zatem wybrać odpowiedni model dywanu, w nasyconych barwach lub z ciekawą grafiką, by pokój nabrał energii.

Dywan złożony z puzzli

To dywan niezwykle oryginalny. Stanowi jedną całość, a wygląda jak złożony z poszczególnych elementów w kształcie puzzli. Występuje w formie dwu-, trzy- lub wielokolorowej. To wspaniały dodatek, który nada niepowtarzalnego charakteru. Z pewnością też zachwyci domowników i gości.

Dywan w geometryczne wzory

To równie ciekawa propozycja dostępna na www.carpetoutlet.pl. Geometryczne wzory doskonale prezentują się w aranżacjach minimalistycznych, gdyż przełamują ich monotonię. Przyciągają też wzrok, nadają głębi, a jednocześnie nie są przytłaczające. Sprawiają, że salon nabiera indywidualnego charakteru.

Dywan z drewnianym motywem

To rozwiązanie doskonałe dla miłośników wnętrz o wystroju organicznym lub w stylu eko. Jednocześnie są one bardzo uniwersalne i pasują niemal do każdej aranżacji. Dzieje się tak być może z uwagi na obecną modę, w której królują desenie słojów drewna. Wybierając taki model warto natomiast pamiętać, aby odpowiedni dopasować go kolorystycznie do podłogi, aby nie uzyskać efektu zlewania się.