Strona główna Motoryzacja Ford pomaga w finansowaniu samochodów

Ford pomaga w finansowaniu samochodów

153
PODZIEL SIĘ

Patrząc na polskie drogi można odnieść wrażenie, że w użytku jest więcej pojazdów niż ludzi zamieszkałych na terenie naszego kraju. Obecnie sytuacja niejako zmusza do posiadania środka transportu, którym poruszanie się z jednego punktu do drugiego nie będzie wymagało poświęcania dużej ilości czasu. Między innymi przez bardzo duży popyt na samochody dealerzy są zmuszeni obniżać ceny swoich pojazdów oraz oferować swoim klientom atrakcyjne programy mające pomóc im w sfinansowaniu wymarzonego auta. Z podobnego założenia wyszedł salon samochodowy Ursyn Car, zajmujący się sprzedażą amerykańskich Fordów.

Oferta ubezpieczenia od Forda

Amerykański koncern ma w swojej ofercie pakiet ubezpieczeń komunikacyjnych. Dzięki nim kierowca korzystający z tego wariantu nie musi obawiać się wypadku ze swojej winy jak i ewentualnej kradzieży. Kompleksowy pakiet, w który można zaopatrzyć się między innymi poprzez stronę www.ursyncar.pl zawiera: OC, Car Assistance, AC oraz ubezpieczenie NNW. Kierowca nie będzie musiał obawiać się, że jeżeli utknie na dowolnym odcinku drogi to zostanie bez jakiejkolwiek pomocy. W takiej sytuacji, jeżeli tylko korzysta z pakietu ubezpieczeniowego od Forda może liczyć na bezpłatną całodobową pomoc drogową.

Samochód na kredyt – oferta Ford Credit

W licencjonowanych salonach Forda jest również możliwość wzięcia kredytu na zakup wybranego samochodu. Wybór wariantu zależy tylko i wyłącznie od preferencji oraz możliwości finansowych klienta. Dealerzy w większości przypadków przychylają się do próśb związanych z liczbą rat oraz początkowym wkładem własnym. Jest to często wybierany wariant w przypadku zakupu samochodów z wyższej półki, w przypadku których rozłożenie spłaty na raty jest niezwykle wygodnym rozwiązaniem dla kupującego.