Strona główna Pozostałe Kalendarze o różnym układzie

Kalendarze o różnym układzie

123
PODZIEL SIĘ

Kalendarze wykorzystywane są przez szerokie grono ludzi na całym świecie. Jedni kupują je sami, inni zaś dostają w prezencie. Kalendarze coraz częściej stają się bowiem gadżetami reklamowymi. W związku z tym pojawia się też coraz więcej stron internetowych (np. http://www.reklamowe-kalendarze.pl) z takim rodzajem ofert. Kalendarze są niedrogie, a w znaczny sposób ułatwiają codzienne życie zarówno osób prywatnych, jak i przedsiębiorców. Różnią się od siebie wieloma rzeczami – formatem, kolorem czy rodzajem okładki. To oczywiście ma swoje znaczenie. Jednak rzecz, na którą zwraca uwagę wiele osób to układ – dzienny, tygodniowy lub miesięczny.

Układ dzienny

Polega na umieszczeniu każdego dnia, od poniedziałku do piątku, na osobnej stronie kalendarza. Z kolei soboty i niedziele umieszczone są na tej samej stronie. Kalendarze dzienne posiadają dużą powierzchnię przeznaczoną na notatki. Często tez każdy dzień podzielony jest na godziny – cyfry umieszczone drobnym drukiem znajdują się po lewej stronie kartki. Taka forma kalendarza bywa często wybierana przez biznesmenów, lekarzy, recepcjonistki– wszystkich tych, którzy planują szczegółowy rozkład dnia, bądź wykorzystują kalendarz jako notatnik lub dziennik.

Układ tygodniowy

To taki, gdzie cały tydzień umieszczony jest na dwóch sąsiadujących stronach. W ułożeniu wertykalnym (siedem dni od lewej do prawej) lub horyzontalnym (od góry do dołu). Kalendarze tygodniowe najczęściej wykorzystywane są w przypadku robienia krótkich notatek przy każdym dniu. Wygodne ułożenie graficzne ułatwia użytkownikowi szybką orientację i prostsze planowanie

Układ miesięczny

To blokowy układ wszystkich dni miesiąca na dwóch stronach. Daje możliwość szybkiego spojrzenia na całomiesięczne plany, bez konieczności wertowania poszczególnych kartek. To, jakie graficzne rozplanowanie będzie odpowiednie dla Ciebie, zależy od Twojej indywidualnej percepcji czasu. Wszystkie rodzaje kalendarzy dostępne są w firmie Kalendarze Reklamowe. Wybór należy do Cebie!