Strona główna Pozostałe Katalogi z drukarni online

Katalogi z drukarni online

160
PODZIEL SIĘ

Katalogi z drukarni online

W jaki, ciekawy sposób można przedstawić klientowi ofertę? Jeżeli kontakt z klientem jest bezpośredni, najlepsze mogą okazać się katalogi. Ładnie prezentujące się broszury, w których umieszczone są wszystkie lub tylko wybrane produkty, mogą znacznie poprawić rentowność firmy. W katalogach można umieścić nie tylko produkty rzeczowe np.: kosmetyki czy odzież, ale również usługi związane z turystyką np.: oferty wycieczek. Kolorowe katalogi powinny znaleźć się w każdym sklepie czy firmie usługowej, która swoją działalność prowadzi stacjonarnie oraz tych, które nie prowadzą sprzedaży stacjonarnej, a biznes swój opierają wyłącznie na sprzedaży online jak np. Avon czy Bon prix. Katalogi można podzielić na szyte, klejone i spiralowane. Przed wyborem warto zapoznać się bliżej  z wymogami i proponowanym przeznaczeniem katalogów. Ponadto warto wybrać katalogi z drukarni online np. DrukarniFortuny.pl, gdyż są tańsze od produkcji ofertowanych przez drukarnie stacjonarne, a jednocześnie wykonane w wysokiej jakości.

Katalogi klejone

Katalogi klejone wybierane są do np. prezentacji atrakcji turystycznych w danym regionie, oferty hotelowej czy oferty sprzedażowej produktów. Z uwagi na specyfikę katalogu, Drukarnia Fortuny wykonuje ten rodzaj broszur w obfitości powyżej 48 stron. Mniejsza objętość katalogów dostępna jest w wersji szytej i spiralowanej. Katalogi drukarnia online oferuje druk na papierze kredowym i offsetowym. Okładki katalogów drukowane są na papierze kredowym o grubości 200g, 250g i 300 g. Natomiast strony w środku katalogów są cieńsze. Można zamówić uszlachetnienie okładki katalogu w postaci folii w połysku lub macie. Katalogi drukowane są dwustronnie w kolorystyce CMYK lub czarno-białe. W zależności od upodobań można zamówić katalogi wczterech różnych formatach: A4 (210×297 mm), A5 (148×210 mm), A6 (105×148 mm) oraz 210×210 mm.

Istnieje również możliwość zamówienia nieszablonowych wykończeń katalogów np. w kolorystyce PANTONE.

Katalogi szyte

Szyte katalogi są bardzo lubiane przez firmy, które oprócz prezentacji produktów czy usług w swojej siedzibie, chcą, aby klient zabrał je ze sobą do domu. Ponadto z takich katalogów korzystają hurtownie, które za pośrednictwem handlowca prezentują swoje produkty sklepom. Korzystają z nich również firmy farmaceutyczne, apteki czy sklepy kosmetyczne. W DrukarniFortuny katalogi wykonywane są na papierze kredowym lub offsetowym. Katalogi mogą mieć objętość od 8 do 52 stron. Tutaj również występuje możliwość uszlachetnienia okładek przy pomocy folii matowej lub błyszczącej. Katalogi drukowane są w kolorystyce CMYK lub czarno-białej. Możliwość zamówienia katalogów w formatach: A4 (210×297 mm), A5 (148×210 mm), A6 (105×148 mm) oraz 210×210 mm.

Katalogi spiralowane

Ten rodzaj katalogów również jest szeroko stosowany jako środek w promocji usług i produktów firmy. Jest szczególnie lubiany przez przedsiębiorstwa związane z budową budynków np. deweloperów. W branży gastronomicznej katalog spiralowany może posłużyć jako ciekawa forma menu np.: w lodziarni,  kawiarni czy restauracji. Objętość katalogu zaczyna się od 8 stron, a kończy na 200. Może być drukowany na  papierze kredowym lub offsetowym. Ponadto katalogi spiralowane mogą mieć transparentną folię PCV umiejscowiona na pierwszej i ostatniej stronie okładki. Katalogi spiralowane wykonywane są w 4 formatach: A4 (210×297 mm), A5 (148×210 mm), A6 (105×148 mm) oraz 210×210 mm.