Strona główna Biznes Nowoczesna piekarnia – interesujący pomysł na biznes

Nowoczesna piekarnia – interesujący pomysł na biznes

19
PODZIEL SIĘ

Znalezienie dobrej jakości pieczywa graniczy dzisiaj z cudem – zdecydowana większość piekarni oferuje nam produkty pełne ulepszaczy i sztucznych konserwantów. Takie produkty nie służą naszemu zdrowiu, zazwyczaj też nie są smaczne. Ciekawym pomysłem na zmianę tej sytuacji jest… własna piekarnia!

Wyroby najwyższej jakości

Pieczenie chleba staje się dzisiaj coraz popularniejsze – Polacy szukają alternatywy dla klasycznych piekarni, które nie są im w stanie zaoferować pieczywa wysokiej jakości. To ciekawa nisza na biznes! Od czego zacząć?
Podstawą będzie odpowiednia lokalizacja na piekarnię – musimy uwzględnić spore zaplecze, aby zmieściły się tam wszelkie maszyny niezbędne do wyrobu ciasta chlebowego. Wśród różnorodnych lokalizacji wiele osób zastanawia się nad lokalami w centrum. Musimy uwzględnić, że ceny za wynajem takich miejsc mogą mocno nas zaskoczyć. Dodatkowo potencjalni klienci mogą nie mieć miejsca do zaparkowania samochodu. Decydując się na dalsze dzielnice będziemy musieli włożyć sporo siły w reklamę.

Znajdź najlepszego dostawcę

Jakość i smak produktów zależeć będzie od takich elementów jak nabiał, tłuszcze, mąki, dodatki, ziarna. Kluczem do stworzenia pieczywa wysokich lotów jest znalezienie profesjonalnego dostawcy, który będzie w stanie zapewnić nam wszystkie te produkty. Topowe hurtownie zaproponują nam także formy do pieczenia, środki czystości, produkty papierowe, odzież dla pracowników i wiele innych.

Wejdź na http://savpol.pl i zapoznaj się z profesjonalnym wyposażeniem dla gastronomii