Strona główna Pozostałe Prezent ślubny inny niż gotówka

Prezent ślubny inny niż gotówka

136
PODZIEL SIĘ

Obecnie większość prezentów ślubnych to koperty z gotówką w środku. Rzadkością są prezenty, które mogłyby stać się pamiątką na całe życie. Jednak niektórzy goście weseli decydują się na zakup prezentu ślubnego. Często wybierane są wówczas zestawy sztućców. Trzeba jednak wiedzieć na co zwrócić uwagę, by ten niepozornie prosty podarunek, był naprawdę wyjątkową pamiątką.

Punkt pierwszy – design

Wbrew pozorom wybór wzornictwa ma ogromne znaczenie. Jeśli Para Młoda gustuje w nowoczesności z pewnością nie ucieszy się ze sztućców w rustykalnym stylu. I odwrotnie. Jeśli ich wspólne mieszkanie pełne jest antyków, modernistyczne noże i widelce nijak będą się miały do wystroju ich wnętrza. Na szczęście oferta, jaką proponuje Hefra jest naprawdę imponująca i można wybierać w projektach, które bardziej przypominają te komplety, z jakich jeszcze korzystały nasze babcie oraz te zbliżone do naszych czasów. Najważniejsze by pamiętać, że wybierając prezent należy kierować się przede wszystkim gustem Pary Młodej.

Punkt drugi – materiał

To, z jakiego rodzaju materiałów sztućce są wykonane ma bardzo duże znaczenie, głównie ze względu na fakt, iż są to przedmioty codziennego użytku. Ponadto są poddawane różnym czynnikom, jak wysoka temperatura czy częsty kontakt z detergentami. Chcąc podarować sztućce w prezencie ślubnym i mając na uwadze, że mają być one pamiątką na długi czas muszą być wykonane z materiału o wysokiej trwałości. Najlepszym wyborem zdaje się być zatem stal nierdzewna. A jeśli pozwala nam na to nasz budżet możemy wybrać sztućce ze srebra – to będzie naprawdę wyjątkowy podarunek. Zanim wybierzemy odpowiedni zestaw możemy wcześniej zapoznać się z ofertą, chociażby przeglądając stronę internetową https://hefra.pl.