Strona główna Biznes Profesjonalne vs domowe środki czystości

Profesjonalne vs domowe środki czystości

179
PODZIEL SIĘ

Właściciele różnorodnych przedsiębiorstw coraz częściej decydują się na pomoc firm sprzątających, jak na przykład Akademia Czystości. Ufając profesjonalistom w dziedzinie sprzątania mogą być pewni, że ich biura, magazyny czy hale produkcyjne będą lśniły czystością. Ogromna wiedza, zaplecze technologiczne i zasługa odpowiednio dobranych preparatów to gwarancja powodzenia w walce z brudem. Na rynku istnieje wiele firm oferujących preparaty o najróżniejszym przeznaczeniu i szerokim zastosowaniu. Właśnie dzięki nim praca wykonywana przez firmy sprzątające staje się skuteczna, a jednocześnie szybka.

Różnica między środkami domowymi a profesjonalnymi

Środki używane w domu i te z przeznaczeniem profesjonalnym różnią się od siebie. W przypadku profesjonalnych środków czystości mamy bowiem do czynienia z wyższą koncentracją. I tak na przykład, w restauracjach stosuje się silniejsze środki czystości, ze względu na częstszą eksploatacje naczyń i garnków. Naczynia i sztućce użytkowane są przez różne osoby, co wymaga szczególnych środków ostrożności. Ponadto trzeba pamiętać, że wszystkie środki wysoko skoncentrowane wymagają należytej ostrożności przy ich używaniu. Natomiast w przypadku zabrudzeń domowych nie trzeba sięgać po tak silne preparaty. Zabrudzenia domowe są zazwyczaj mniejsze i łatwiejsze do usunięcia. Można brać przykład z naszych skandynawskich sąsiadów i sięgnąć po ekologiczne środki czyszczące – powstałe na bazie naturalnych składników. Są one równie skuteczne co te, o składzie chemicznym. Nie podrażniają jednak skóry i dróg oddechowych, co jest istotne dla alergików. Jednocześnie nie wpływają negatywnie na środowisko naturalne.

Nie zwlekaj – zaufaj!

Jeśli chcesz by twoja firma świeciła przykładem – dosłownie i w przenosi – zaufaj profesjonalnej Akademii Czystości. Wykwalifikowani pracownicy mogą pochwalić się dużą wiedzą i doświadczeniem. Przy pomocy odpowiednich środków czystości doskonale posprzątają biuro czy inne pomieszczenia. Jednocześnie możesz być pewny, że ich wiedza o przeznaczeniu środków gwarantuje, iż żadna powierzchnia czyszcząca nie zostanie uszkodzona.

Sprawdź kompleksową ofertę firmy zajmującej się sprzątaniem biur, powierzchni przemysłowych i firm na http://akademiaczystosci.com.pl