Strona główna Technologia Jak unowocześnić swoją firmę? Topowe rozwiązania IT w Polsce dla firm

Jak unowocześnić swoją firmę? Topowe rozwiązania IT w Polsce dla firm

160
PODZIEL SIĘ

Stosowanie nowoczesnych rozwiązań w firmach to obecnie norma – pracodawcy szukają sposobów na to, aby kolejne zadania móc wykonywać lepiej i szybciej. Dostępne rozwiązania IT z pewnością można polecić przedsiębiorcom posiadającym średnie i duże firmy, ale i osoby prowadzące małe działalności znajdą tu coś dla siebie. O jakich produktach mowa?

Platformy dla firm

Tworzenie dedykowanych platform dla dużych firm nie jest niczym nowym – usługa ta znana jest od lat na polskim rynku. Zmieniają się jednak technologie i możliwości. Dzisiaj platformy to skomplikowane systemy, pozwalające na znaczne skrócenie procesów w konkretnych działach, ulepszenie komunikacji, przesyłanie danych. Możliwości platformy dopasowywane są indywidualnie dla każdego klienta – przez jej zaprojektowaniem wykonawca zazwyczaj chce poznać codzienną pracę oraz problemy pracowników. Platforma ma za zadanie także ulepszyć kontrolę nad pracą konkretnych osób, teamów, działów. Platformy mogą być dedykowane również konkretnym działom, np. kadrom. Platformy tworzone są zazwyczaj kaskadowo, przez co określone osoby mają dostęp do konkretnych jej zasobów. Istotne jest to, aby platforma była skalibrowana dokładnie pod oczekiwania klienta, a dodatkowo była produktem stabilnym.

Chmury obliczeniowe – również dla małych firm!

Chmury obliczeniowe to kolejne, rewolucyjne narzędzie, wspierające codzienną pracę. Obecnie chmury obliczeniowe stanowią usługę, która może być zarówno platformą, miejscem dyskowym czy też oprogramowaniem udostępnianym na zasadzie abonamentu. Szczególnie ta ostatnia opcja jest chwalona – nie ma potrzeb kupowania oprogramowania na drogich licencjach. Zamiast tego wystarczy wykupić abonament. Chmury obliczeniowe umożliwiają również przeniesienie całego systemu firmowego, przez co pojęcie pracy zdalnej nabiera zupełnie nowego znaczenia!

Sprawdź ofertę na http://sidgroup.pl/oferta/