Strona główna Biznes Wydarzenia branżowe i hostessy

Wydarzenia branżowe i hostessy

194
PODZIEL SIĘ

Hostessa, dziewczyna która oprowadza gości na targach i wystawach oraz zajmuje się promocją produktów powinna cechować się atrakcyjnym wyglądem, z łatwością nawiązywać kontakt z ludźmi i potrafić odnajdywać się w każdej sytuacji. Jej pomoc często jest wprost nieoceniona, bowiem hostessa przejmuje część obowiązków organizatora wydarzeń, m.in. wita gości, wskazuje im drogę i dba o ich dobre samopoczucie. Oczywiście jest także ambasadorką marki, pomaga firmom w tworzeniu korzystnego wizerunku oraz wspiera sprzedaż. Sprawdź, kiedy powinieneś skorzystać z oferty agencji hostess.

Targi

Podczas targów rolą hostessy jest przykucie uwagi gości i potencjalnych klientów do stanowiska firmy. Profesjonalna hostessa zaprasza klientów do zapoznania się z ofertą firmy oraz udziela podstawowych informacji o jej usługach lub produktach.

Imprezy promocyjne

Na imprezach promocyjnych hostessy prócz promowania produktu, za zadanie mają tworzenie miłej atmosfery wokół marki. W związku z tym zachęcają przechodniów do przetestowania produktów i ciekawie je prezentują.

Gale i eventy

Wynajmowane do pracy podczas gali i eventów dziewczyny muszą cechować się wysoką kulturą osobistą. Powinny wiedzieć jak się zachować, poruszać, co i jak mówić. Wymagana jest tu szczególna elegancja i wzbudzanie prestiżu. Często też do zadań hostess należy pozowanie do zdjęć czy pomoc przy wręczaniu nagród.

Spotkania biznesowe

W tym przypadku również nie liczy się wyłącznie nienaganny wygląd. Na spotkaniach biznesowych hostessa musi zabłysnąć inteligencją i wiedzą. Prócz rozdawania ulotek i wręczania materiałów szkoleniowych, znając język obcy może posłużyć również jako tłumaczka.

Sprawdź ofertę agencji hostess i modelek na stronie http://papilioagency.com/